Tam gdzie liczy się bardzo duża funkcjonalność tam brama segmentowa nie ma sobie równych. Jest to taki rodzaj bramy, który jest popularny na całym świecie. Można ją zobaczyć w najbardziej odległych zakątkach świata, a wszystko przez to, że jest ona niezastąpiona. Mając taką bramę w garażu będziemy na pewno bardzo zadowoleni. Jeśli nie posiadamy zbyt wiele miejsca na zamontowanie zwykłej bramy to ten model będzie idealny. Działki mamy różne i niekiedy otwarcie klasycznej bramy nie wchodzi w grę. Blisko jest ulica albo po prostu nie ma na to miejsca. Wybierając bramę segmentową nie mamy tego problemu.

Zalety bramy

Ona się otwiera do góry, a wiec na bokach nie będziemy potrzebować w ogóle miejsca. Można ją otwierać ręcznie przez pociągnięcie specjalnego łańcucha albo jak ktoś woli można to zrobić automatycznie. Wtedy jeszcze bardziej ułatwimy sobie życie. Taka brama bardzo dobrze nadaje się tam gdzie często trzeba będzie ją otwierać i zamykać. To, dlatego w warsztatach samochodowych są właśnie takie bramy.

ogrodzenia i bramyBrama segmentowa ma same zalety, które już zostały wymienione, ale warto dodać do tego jeszcze coś bardzo ważne. Do każdej bramy można zamówić dodatkowe drzwi i okna. Do pozwoli na zaoszczędzenie ciepła w okresie zimowym i nie będzie trzeba otwierać całej bramy żeby wszedł klient i o coś się zapytał. Dzięki zastosowaniu okien w środku będzie znacznie widniej, co pozwoli zaoszczędzić na energii elektrycznej. Ten tym bramy jest bardzo dobrze wyizolowany, dlatego idealnie nadaje się do ogrzewanych garaży. Montaż jest bardzo prosty, a wielkość bramy dobierana jest według potrzeb klienta. Wszystkie modele wykonywane są na zamówienie, a zatem dopasujemy ją dokładnie do swojego pomieszczenia. Nie znajdziemy lepszej oferty bram, dlatego warto zastanowić się właśnie na bramą segmentową.

Categories: inne

12 komentarzy so far.

 1. Eugenia pisze:

  Świetny artykuł, od bardzo dawna rozmyślałem, że to zgodność z rzeczywistością

 2. Wojbor pisze:

  Fascynujące, lecz ogólnie to znam bardziej interesujące wiadomości.

 3. Wawrzyniec pisze:

  We wczorajszym dniu również o tym słyszałem, to może być ciekawe.

 4. Jolanta pisze:

  Bardzo pociągające.

 5. Jan Gwalbert pisze:

  Trochę się z tym zgadzam, jednak nie całkiem

 6. Adam pisze:

  Powinno się się z tym poznać.

 7. Zbyszko pisze:

  Od paru dni czułem, że tak zdoła być.

 8. Ferdynand pisze:

  Przeważnie nie piszę komentarzy, jednak ten napis jest Naprawdę dobry.

 9. Machabeusz pisze:

  Od paru dni czułem, że tak może być.

 10. Blanka pisze:

  Odjazdowy art, ale czytałem ciekawsze.

 11. Gaweł pisze:

  Kultowy artykuł, jednakże czytałem ciekawsze.

 12. Aureli pisze:

  W sobotę także o tym doszły mnie słuchy, to może być zajmujące.

Leave a Reply