Sposobów na reklamę jest bardzo wiele. Najczęściej wybieramy ulotki i gazetki. Problem polega jednak na tym, że mało, kto w ogóle chce je brać do ręki i czytać. O ile jeszcze gazetki promocyjne są popularne o tyle zwykłe ulotki w wielkości lądują w koszu na śmieci. Niestety dotarcie do klienta nie będzie łatwym zadaniem, ale jakoś przecież trzeba to zrobić. Wiele firm kombinuje, jaką drogą tam dotrzeć. Trzeba połączyć coś, co będzie się podobało, często zaskakiwało i coś, co będzie chętnie przyjmowane. Oczywiście nie wchodzą w grę kalendarze i coś podobnego, bo to jest dobre na początku roku, a później nie za bardzo ludzie chcą takie coś brać. W takim razie, co będzie lepsze?

Koszulka z logo

Odpowiedzą są koszulki z nadrukiem Poznań, które można wykonać w kilka minut. Oczywiście trzeba mieć odpowiedni projekt, ale tym zajmują się już specjaliści od reklamy. Oni wiedzą, co na koszulce ma się znajdować i czy będzie to pasowało do wizerunku firmy.

Później pozostaje tylko rozdanie takich koszulek większej grupie klientów i po problemie. Kto wyrzuci oryginalną koszulkę do kosza? Mało, kto by się na taki krok zdecydował, a zatem można na spokojnie produkować tak oryginalne koszulki, bo one na pewno się przyjmą. Wszystko będzie zależne też od tego, czym firma się zajmuje, bo jeśli to zakład pogrzebowy to trudno sobie wyobrazić turystów nad morzem w takich koszulkach. Jeśli jednak będzie to coś mniej kontrowersyjnego to na 100% się przyjmie. Wykonanie koszulki trzeba oddać w ręce specjalistów.

13

Tylko oni będą wiedzieli jak taką koszulkę dobrze zrobić żeby była trwała. Zaczynamy od samego materiału. W tym przypadku najlepsza będzie bawełna, dlatego koszulka http://ideashirt.pl/wiecej/biuro-obslugi-przesylek-w-poznaniu powinna być z niej wykonana. Teraz przechodzimy do wzoru. Każda firma ma swoje logo i właśnie będziemy musieli je w odpowiedni sposób umieścić na koszulce. Może to być małe logo, ale widoczne, a może być bardzo duże. To wszystko zależne będzie od koncepcji. Bez względu na wybraną firmę przedstawienia reklamy liczy się tylko efekt końcowy.

Categories: inne

14 komentarzy so far.

 1. Wielisława pisze:

  Doskonały artykuł, od bardzo dawna myślałam, że to prawdziwość

 2. Aleksy pisze:

  Przeważnie nie piszę komentarzy, lecz ten wpis jest niezmiernie atrakcyjny.

 3. Grażyna pisze:

  Lecz w całości to nie dla mnie…

 4. Laurentyn pisze:

  Na ogół nie piszę postów, jednak ten tekst jest niesłychanie dobry.

 5. Klemens pisze:

  o jest świetne!

 6. Aureliusz pisze:

  Fascynujące, jednakże ogólnie to znam ciekawsze nowiny.

 7. Ita pisze:

  Ale w sumie jednak to dla mnie…

 8. Agapit pisze:

  w jakimś miejscu o tym już czytałem.

 9. Ofelia pisze:

  We wczorajszym dniu również o tym słyszałam, to może być ciekawe.

 10. Pamela pisze:

  Wspaniały artykuł, od dawna myślałem, iż to prawdziwość

 11. Jędrzej pisze:

  także wpisze komentarz. Fajowa stronka. Wszystkich pozdrawiam

 12. Olga pisze:

  Wspaniały artykuł, od dawna uważałem, iż to prawdziwość

 13. Diogenes pisze:

  Odjazdowy artykuł, lecz czytałem ciekawsze.

 14. Dersław pisze:

  Całkowicie fascynujący wpis

Leave a Reply