W dzisiejszych czasach mnóstwo z was marzy o komfortowym garażu, w którym będziemy mogli trzymać swoje auto. Inwestycja w garaż, to nie tylko wygoda polegająca na tym, że w bardzo zimne ranki nie powinniśmy skrobać szyb, lub odśnieżać leżącego na samochodzie śniegu. Garaż daje całkowicie korzystniejsze możliwości, takie jak:

 • przechowywanie samochodu w garażu zapobiega jego narażaniu na czynniki pogodowe, a więc będzie chronione przed kaprysami aury i żaden niszczycielski grad nie zniszczy twojego samochodu.
 • odizolowanie samochodu od promieni słonecznych powoduje, że lakier nie ulega uszkodzeniu
  pewne czynności obsługowe w danym garażu mamy okazję zrobić sami.
 • A więc rzeczywiście oszczędzamy pieniądze posiadając garaż. Przecież zadbane, garażowane auto sprzedamy drożej niż takie stojące pod chmurką, a więc realnie zostanie tobie większa gotówka w kieszeni. Do tego gdy część czynności obsługowych i część drobnych napraw wykonamy indywidualnie, ta nasza kieszeń z gotówką poszerzy się o wiele bardziej. Ale by garaż był wygodny powinniśmy wyposażyć go w okna, w których montujemy rolety. Bardzo ułatwiającym życie „wynalazkiem” są też bramy garażowe.

Garaż wbudowany w bryłę domu

To wspaniałe rozwiązanie. Czasami taki garaż mamy możliwość zastosować jako taras. Jego dach służy za podłogę, a na ścianach domku montujemy markizy i mamy niekosztowny i natychmiast zrobiony taras. Powinniście tak zaprojektować domek, aby pomieszczenia sąsiadujące z naszym „garażowym” tarasem miały okna wychodzące na tego rodzaju wasz taras. Oczywiście w takich oknach musicie zamontować żaluzje lub popularne w ostatnim czasie plisy. Wachlarz możliwości jest bardzo duży i wiele zależy od naszej inwencji twórczej. Oczywiście nie trzeba wymyślać wszystkiego od podstaw.

Mamy możliwość przecież czerpać inspirację z przygotowanych projektów. Jako wzorzec ma możliwość wam posłużyć jakiś już gotowy garaż. Więc jeśli ktoś planuje budowę domu, lub dobudowę garażu do już istniejącego domu, warto, żeby pojeździł trochę po różnych miastach i porozglądał się po posesjach. Kto wie, może przejeżdżając przez Szczecin czy Gdańsk, zobaczymy rozwiązanie, które was zainspiruje.

Zobacz koniecznie:
moskitiery Szczecin województwo zachodniopomorskie. Firma lider w handlu żaluzji, rolet, plisów.

Categories: inne

4 komentarze so far.

 1. Racimir pisze:

  Super artykuł, od dawna sądziłem, że to prawda

 2. Jadwiga pisze:

  Zwyczajowo nie piszę postów, lecz ten napis jest nadzwyczaj atrakcyjny.

 3. Drogosława pisze:

  Wszystkich zapraszam na moją stronę.

 4. Sabin pisze:

  Fascynujące, co o tym sądzą inni.

Leave a Reply